«Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» республикалық байқауы      «Жасұлан» әскери-спорттық ойыны      Қыздар арасында мини-футбол жарысы      Шахмат жетекшілері сайысы      Тілдер апталығы      Денсаулық апталығындағы іс-шаралар      «Жаттығуға тұралық» кешенді жаттығулар      Денсаулық апталығы      «Қауіпсіз мектеп автобусы» республикалық акциясы      1-қыркүйек – Білім күні     
[espro-slider id=356]
Картинки для демонстрации работы скрипта смены изображений
Оқушылардың жетістіктері

Оқушылардың жетістіктері

 Аудандық пән олимпиадасы

Р/с Оқушылардың аты-жөні Сынып Пән Орын
1. Молдабекова Арай 8 а Ағылшын ІІ орын
2. Оразбеков Азат 8 а Биология ІІІ орын
3. Кеңес Ілиас 8 а Тарих ІІІ орын
4. Сайлаубай Анар 9 а Химия ІІІ орын
5. Ахметбек Диас 9 а Математика ІІ орын
6. Оразбекова Эльнара 10 а География ІІ орын
7. Кабиева Нұрай 10 а Математика ІІІ орын
8. Мақсутова Рузия 10 а Тарих ІІІ орын

 

Республикалық, аудандық, облыстық конкурс, сайыстарға қатысуы

Р/с Оқушылардың аты-жөні Сынып Конкурс, сайыс атауы Орын
1. Айткалиева Алуа 10 а Аудандық Оралхан Бөкей атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің байқауы І орын
Облыстық Оралхан Бөкей атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің байқауы Алғыс хат
2. Айткалиева Алуа 10 а

Аудандық «Жарқын болашақ» олимпиадасы «Сөз шеберлері» байқауы

І орын
3. Кабиева Нұрай 10 а

Аудандық «Жарқын болашақ» олимпиадасы «Тілші әдебиетшілер» байқауы

ІІІ орын
4. Ақан Ақбота 6 а Аудандық «Сенен артық адам жоқ…» шығармалар  байқауы ІІІ орын
5. Омирзакова Айгерім 6 а Аудандық «Махамбет оқулары» байқауы Алғыс хат

Аудандық «Жарқын болашақ» олимпиадасы «Әнші-бұлбұлдар» номинациясы

ІІ орын
Аудандық «Абай оқулары» «Көңілім әнді ұғады» номинациясы ІІ орын
Математикадан облыстық кешенді олимпиадасына қатысушы сертификат
6. Айткалиева Дана 7 а Республикалық «Мектептегі технология» журналының редакциясы Алғыс хат
7. Даирова Сымбат

 

4 а Республикалық қашықтық «Подарок маме!» байқауы ІІ орын
8. Омирзаков Алибек 7 а Аудандық 8 наурыз мерекесіне орай өткізілген шығармалар сайысында І орын
9. Дыбыкенова Мерей 6 а «КИО» Республикалық қашықтық олимпиадасы сертификат
10. Тайтуленова Аружан 5  а Математикадан облыстық кешенді олимпиадасына қатысушы сертификат
11 Молдабекова Арай

 

8 а Химия пәнінен Жасөспірімдер арасындағы республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі сертификат
Аудандық ғылыми жобалар сайысы ІІ орын

Химия пәнінен Ертіс дарыны облыстық шағын олимпиада

ІІІ орын
12 Узбекова Аружан 9 а Аудандық ғылыми жобалар сайысы ІІІ орын

 

Интеллектуалдық конкурс, марафондарға қатысуы

Р/с Оқушылардың аты-жөні Сынып Конкурс, сайыс атауы Орын
1. Рысқали Аян Мектепалды даярлық тобы “Алтын асық” ІІ облыстық зияткерлік ойыны ІІІ орын
2. Қалел Фарида Мектепалды даярлық тобы “Алтын асық” ІІ облыстық зияткерлік ойыны ІІІ орын
3. Майманова Мирель

 

Мектепалды даярлық тобы Радость творчества XІ Халықаралық Ресей сайысы

 

І орын
4. Жакупов Дарын 2 а Халықаралық“Bebras-2016”конкурсы І орын
«Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
5. Кулетова Назерке 2 а Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы І орын
«Алтын асық» облыстық зияткерлік ойыны сертификат
Халықаралық «Пони» интеллектуалды ойыны сертификат
6. Қозы-корпеш Халима 2 а Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы І орын
«Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
7. Рыскалиева Аяулым 2 а Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы І орын
«Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
8. Ахметбек Дильназ 2 а «Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
9. Балғабай Мөлдір 2 а «Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
10. Темірхан Аружан 2 а «Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
11. Толеуханова Сабина 2 а «Алтын асық»облыстық зияткерлік ойыны сертификат
Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы І орын
12. Мустафин Дамир 3 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
13. Сагатова Инкар 3 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
14. Мустафин Дамир 3 а “British bulldog” І орын
15. Тайтулен Болат 3 а “British bulldog” І орын
16. Биртай Еламан 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
17. Даирова Сымбат 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
18. Каримжанова Асель 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
19. Кумар Ерасыл 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
20. Тайтуленова Эридана 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
21. Шаяхмет Аяжан 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы сертификат
22. Узбеков Елжан 4 а Халықаралық «Пони» интеллектуалды конкурсы І орын
23. Сабит Еламан

 

5 а “British bulldog” І орын
Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы сертификат
Кенгуру интеллектуалды ойыны сертификат
«Русский медвежонок-2015» конкурсы сертификат
24. Тайтуленова Аружан 5 а “British bulldog” І орын
Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
«Русский медвежонок-2015» конкурсы сертификат
Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы сертификат
25. Ахан Мади 5 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
Кенгуру интеллектуалды ойыны сертификат
Пони халықаралық турниры сертификат
26. Ахметбек Гүлназ 5 а «Русский медвежонок-2015» конкурсы сертификат
27. Жумашев Рустам 5 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
28. Ақан Ақбота 6 а Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы сертификат
Пони халықаралық турниры сертификат
29. Омирзакова Айгерім 6 а Пони халықаралық турниры сертификат
30. Дыбыкенова Мерей 6 а Халықаралық “Bebras-2016”конкурсы сертификат
Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
31. Мұратова Адия

 

6 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
32. Тайтуленова Дәриға

 

6 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
33. Айткалиева Дана

 

7 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
34. Елубаева Назира

 

8 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
Кенгуру интеллектуалды ойыны сертификат
35. Узбекова Аружан

 

9 а Ақбота интеллектуалды марафоны сертификат
36. Ахметбек Диас

 

9 а Кенгуру интеллектуалды ойыны сертификат
37. Оразбекова Эльнара

 

10 а Кенгуру интеллектуалды ойыны сертификат

 

Спорттық жарыстар

Р/с Оқушылардың аты-жөні Сынып Жарыс түрі Орын
1. Қыздар командасы Аудандық баскетбол жарысы

 

І орын
2. Ұлдар командасы ҚР Тәуелсіздік күніне арналған қазақ күресінен Май ауданының БЖСМ-ің ашық біріншілігі І орын
3. Құмар Мейірман 6 ә 32 кг салмақта І орын
4. Бейсембай Жастлек 5 ә 32 кг салмақта ІІІ орын
5. Бүркітбек Сайлау 6 ә 29 кг салмақта І орын
6. Каримжанов Айдын 8 а 46 кг салмақта ІІІ орын
7. Темирхан Мейржан 6 ә 26 кг салмақта ІІ орын
8. Ахметов Жансерік 3 а 23 кг салмақта І орын
9. Узбеков Елжан 4 а 29 кг салмақта ІІІ орын
10. Құмар Ерасыл 4 а 29 кг салмақта ІІІ орын
11. Уразгалиев Данияр 4 а 26 кг салмақта ІІ орын
12. Биртай Еламан 4 а 42 кг салмақта ІІ орын
13. Ақтаев Айбек 6 ә 29 кг салмақта ІІ орын
14. Жумашев Ахмет 6 а 26 кг І орын
15. Қали Аслан 8 а 46 кг салмақта ІІ орын
16. Зияда Әділбек 8 ә 42 салмақта ІІ орын
17. Темірхан Мейржан 5 ә Қазақ Хандығының 550 жылдығына арналған жасөспірімдер арасында 27 салмақ дәрежесі ІІ орын